ODEVY

V nepriaznivom počasí Vám budú naše pracovné odevy najlepším spoločníkom. Vyberte si zo širokej ponuky fleecových, softshelových a v prípade práci vonku aj teplejších zimných búnd, pracovných mikín, pracovných nohavíc či viest, doplnených aj o reflexné prvky rovnako ako pracovné monterky, pracovné čiapky, odevy do dažďa či rada odevov Knoxfield.

Ak hľadáte jemnú a mäkkú odev na telo, siahnite po našej ponuke pracovných ponožiek a funkčnej spodnej bielizne, ktorá rýchlo odvádza pot a zabraňuje prechladnutiu aj v prípade, ak Vám premokne bunda.

Na spodnú bielizeň Vám odporúčame obliecť si kvalitné pracovné tričko, pracovnú košeľu či polkošeľu, ktoré ponúkame ako s krátkym, tak aj s dlhým rukávom v rôznych farbách či veľkostiach.

Ponúkame aj špeciálne odevy ako chemické, nehorľavé, protiporezové či kvalitné biele odevy.

ODEVY

V nepriaznivom počasí Vám budú naše pracovné odevy najlepším spoločníkom. Vyberte si zo širokej ponuky fleecových, softshelových a v prípade práci vonku aj teplejších zimných búnd, pracovných mikín, pracovných nohavíc či viest, doplnených aj o reflexné prvky rovnako ako pracovné monterky, pracovné čiapky, odevy do dažďa či rada odevov Knoxfield. Ak hľadáte jemnú a mäkkú odev na telo, siahnite po našej ponuke pracovných ponožiek a funkčnej spodnej bielizne, ktorá rýchlo odvádza pot a zabraňuje prechladnutiu aj v prípade, ak Vám premokne bunda. Na spodnú bielizeň Vám odporúčame obliecť si kvalitné pracovné tričko, pracovnú košeľu či polkošeľu, ktoré ponúkame ako s krátkym, tak aj s dlhým rukávom v rôznych farbách či veľkostiach. Ponúkame aj špeciálne odevy ako chemické, nehorľavé, protiporezové či kvalitné biele odevy.
To najlešie z kategórie ODEVY do roboty
Najpredávanejšie
  • Najpredávanejšie

Široký sortiment z kategórie ODEVY do roboty